ŠUMAVSKÉ LÁZNĚ, Kašperské Hory : ŠUMAVA LÁZNĚ, PARKHOTEL TOSCH

CZ DE

Lázeňské procedury

Kontakty

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně 

Náměstí 4
Kašperské Hory
PSČ: 34192

tel.: +420 376 582 592 
 

reditel@parkhotel-sumava.cz

Pro klienty pojišťoven


Slevový program


Lázeňské balíčky

Prožijte nejkrásnější svátky v roce v příjemném prostředí ParkHotelu a Šumavských bylinných lázní.
Ze zkušenosti víme, že úspěšnost, zdraví, dobré vztahy, prostě vše co si v životě přejeme do velké míry souvisí s tím, kolik máme energie. Víme, že lidé, kteří mají dostatek energie, jsou oblíbení, úspěšní, tvořiví, mají dobrou náladu a intuici, snáze překonávají nesnáze a stres. Navštivte naši přírodní jeskyni, která Vám dodá novou energii, utečte ze smogu měst a městeček do hor za zimní inverzí a sluncem. Využijte sílu bylinných lázní a horského vzduchu v zimním období.

Šumavské bylinné lázně na ČT

Jsme na facebooku

Naši certifikovaní dodavatelé


Ojedinělý šumavský produkt

Šumavské Lázně, ParkHotel, Kašperské Hory

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně

(ADULTS ONLY)

Jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií.

Parkhotel v anglickém stylu, který nabízí jedinečné ubytování na Šumavě, rozšířil své služby o balneoprovoz a další lázeňské procedury.  Lázeňský hotel, nabízí pouze dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány, které jsou garancí klidného a nerušeného pobytu.

„Lékař léčí, příroda uzdravuje“, na tyto tradice navazuje v České republice zcela ojedinělý projekt. Jedinečností nejsou pouze historické klenby z 16. století, ale zcela unikátní přírodní hotelová jeskyně, kde probíhá velmi oblíbená speleoterapie.

Vlastní v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby a využívá se pro Priessnitzův chodník. Relaxační bazén je hostům k dispozici neomezeně denně od 7.00 do 21.30 hodin. Hydroterapie je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického léčení. Za pomyslného zakladatele vodní léčby je považován Vincenze Priessnitz.

Lázně nabízí dále termoterapie v podobě zábalů, originální šumavské bylinné páry a sauny. Masáže jsou v rozsahu léčebných až po energetické, harmonizující. Příjemným doplňkem lázeňského pobytu je nabídka kosmetiky.

Klimoterapie je pro Kašperské Hory vzhledem k nadmořské výšce a těsnému sousedství Národního parku Šumava téměř neodmyslitelná. Relaxační a aktivní pobyt v přírodě je garantován nejen krásným okolím, ale i možností využití hotelového parku v anglickém stylu.

V rámci speleoterapie dochází k harmonizaci organismu pomocí zemské energie. Pobyt je vhodný především k rekonvalescenci osob po delších onemocněních, pro osoby trpící vyčerpáním (syndrom vyhoření), vedoucím pracovníkům a manažerům k načerpání sil.

Šumavské bylinné lázně získaly pro svoji jedinečnost a kvalitu certifikát „Šumava originální produkt“.

„Medicus curat, natura sanat“, přijeďte, přesvědčíme Vás o tom, že návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví.   

Provozní doba Šumavských bylinných lázní: 08:00 - 20:00 hod. - denně včetně víkendů a svátků.

 

Hotelové a lázeňské prostory nejsou bezbariérové. Do lázní vede delší jednoramenné schodiště, u koupelových van nedisponujeme zvedacím zařízením. 

Poznámka : Výpis z živnostenského rejstříku: Šumavské bylinné lázně s.r.o. Předmět podnikání: Masérské, rekondiční a regenerační služby.

 

Kouzelné bylinky, jarní únava není nemoc...
Reportáž Českého rozhlasu Praha z našeho hotelu a Šumavských lázní.
Videoreportáž z pořadu Sama doma na ČT1. S programem a nabídkou Šumavských bylinných lázní vás seznámí pan MUDr. Zdeněk Šos.
Videoreportáž ze Šumavských lázní a Parkhotelu.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Kašperské Hory - turistické informace, tipy na výlety,…