ŠUMAVSKĚ LÁZNĚ, Kašperské Hory : ŠUMAVA LÁZNĚ, PARKHOTEL TOSCH

Nabídka terapií

Kontakty

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně 

Náměstí 4
Kašperské Hory
PSČ: 34192

tel.: +420 376 582 592 
 

reditel@parkhotel-sumava.cz

Pro klienty pojišťoven

Slevový program


Lázeňské balíčky

Využijte mimořádné cenové nabídky na ubytování v Parkhotelu Kašperské Hory a procedury v Šumavských bylinných lázních.
Poznejte zcela unikátní lázeňský provoz v centru Šumavy. Připravili jsme pro Vás třídenní pobyt s příjemnými lázeňskými procedurami.

Naši certifikovaní dodavatelé


Ojedinělý šumavský produkt

Šumavské Lázně, ParkHotel, Kašperské Hory

Parkhotel - Šumavské bylinné lázně

(Adults only)

Jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií.

Parkhotel v anglickém stylu, který nabízí jedinečné ubytování na Šumavě, rozšířil své služby o balneoprovoz a další lázeňské procedury. Současný lázeňský hotel, nabízí pouze dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány, které jsou garancí klidného a nerušeného pobytu.

„Lékař léčí, příroda uzdravuje“, na tyto tradice navazuje v České republice zcela ojedinělý projekt. Jedinečností nejsou pouze historické klenby z 16. století, ale zcela unikátní přírodní hotelová jeskyně, kde probíhá velmi oblíbená speleoterapie.

Vlastní v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby a využívá se pro Kneipovu masáž a Priessnitzův chodník. Relaxační bazén je hostům k dispozici neomezeně denně od 7.00 do 21.30 hodin. Hydroterapie je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického léčení. Za pomyslného zakladatele vodní léčby je považován Vincenze Priessnitz.

Lázně nabízí dále termoterapie v podobě zábalů, originální šumavské bylinné páry a sauny. Masáže jsou v rozsahu léčebných až po energetické, harmonizující. Příjemným doplňkem lázeňského pobytu je nabídka kosmetiky.

Klimoterapie je pro Kašperské Hory vzhledem k nadmořské výšce a těsnému sousedství Národního parku Šumava téměř neodmyslitelná. Relaxační a aktivní pobyt v přírodě je garantován nejen krásným okolím, ale i možností využití hotelového parku v anglickém stylu.

V rámci speleoterapie dochází k harmonizaci organismu pomocí zemské energie. Pobyt je vhodný především k rekonvalescenci osob po delších onemocněních, pro osoby trpící vyčerpáním (syndrom vyhoření), vedoucím pracovníkům a manažerům k načerpání sil.

Šumavské bylinné lázně získaly pro svoji jedinečnost a kvalitu certifikát „Šumava originální produkt“.

„Medicus curat, natura sanat“, přijeďte, přesvědčíme Vás o tom, že návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví.   

Provozní doba Šumavských lázní: 08:00 - 20:00 hod. - denně včetně víkendů a svátků.

Reportáž Českého rozhlasu Praha z našeho hotelu a Šumavských lázní.
Videoreportáž z pořadu Sama doma na ČT1. S programem a nabídkou Šumavských bylinných lázní vás seznámí pan MUDr. Zdeněk Šos.
Videoreportáž ze Šumavských lázní a Parkhotelu.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Kašperské Hory - turistické informace, tipy na výlety,…