Gastronomie

Snídaně

Užijte si bohatou snídani formou švédských stolů v naší snídaňové restauraci. Z teplého i studeného bufetu si vyberete podle svých chutí. Za krásného počasí si můžete snídani vychutnat na letní terase, která se připojuje k restauraci a nabízí krásný výhled do hotelového parku.

Restaurace

Lovecká restaurace v hotelu je zařízena v moderním loveckém stylu a poskytuje komfortní posezení v příjemné atmosféře. Naše specialitou je moderní kuchyňská úprava zvěřiny (sous vide), která je dnes velmi oblíbená pro svou vynikající chuť a zdravé vlastnosti. Kromě zvěřiny nabízíme čerstvé ryby, drůbež a další lahůdky. Všechny pokrmy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin. Vybírat můžete z rozmanité nabídky á la carte, nebo si předem objednat hotelovou polopenzi. K tomu doporučujeme skvělá moravská vína z vinařství Znovín Znojmo.

Restaurace má kapacitu 50 míst a v letních měsících je spojena se slunnou zastřešenou terasou s dalšími 32 místy. V chladných večerech jsou na terase k dispozici ohřívací lampy.

Otevírací doba je denně od 11:00 do 21:00, včetně sobot, nedělí a svátků.

Terasa v hotelovém parku

Přijďte si vychutnat kávu nebo osvěžující nápoj na naši letní terasu nebo si užijte odpočinku na lehátku v krásném hotelovém parku.