Lázeňské balíčky

Jednotlivé balíčky můžete využít jako dárek pro svoje nejbližší k různým životním příležitostem. Na dárkový poukaz uvedeme Vámi vybrané věnování a zašleme na Vaši adresu. Bližší informace Vám podá recepce hotelu na tel. čísle 376 582 592.

Uvedené ceny v jednotlivých sezonách a kategoriích pokojů jsou konečné. Obsahují DPH, poplatek pro MÚ v Kašperských Horách a veškeré služby, které jsou u jednotlivých pobytů deklarovány!

Covid 19 - garantujeme našim hostům dodržování všech hygienických předpisů pro ubytovací a stravovací zařízení. Více jak 50% našich zaměstnanců má ukončené očkování na Covid19, ostatní absolvují pravidelné antigenní testy. Hotelová restaurace je od 1. listopadu 2021 otevřena pouze pro hotelové hosty. Podmínkou pro ubytování je dodržení nařízení Vlády ČR k opatření proti šíření nemoci Covid 19 v den příjezdu do hotelu.

Prosíme, vyčerpejte do 5.12.2021 veškeré dárkové poukazy z let 2019 a 2020, které bylo možné z důvodu Covid 19 převést bez poplatků a navýšení ceny do roku 2021. V roce 2022 nelze již tyto poukazy uplatnit! Děkujeme za pochopení. 

Myslete také na sebe, zapomeňte na denní starosti, shon a stres. Uvolněte endorfiny, abyste dosáhli lepší nálady. Uvolníte je chůzí, během, jízdou na kole, tenisem nebo plaváním. Fyzická zátěž, sportovní aktivita a pohyb vůbec jsou o pocitech, euforii a blaženosti, které mají být nedílnou součástí kvality našeho života. Balíček je pouze s polopenzí. V případě zájmu o lázeňské procedury, objednejte si je ihned společně s pobytem. Negarantujeme Vám možnost jejich dokoupení v průběhu pobytu. Ceník lázeňských procedur na rok 2020 https://www.sumavskelazne.cz/lazne/cenik.asp.
Vyzkoušejte si zcela unikátní lázeňský provoz v centru Šumavy. Připravili jsme pro Vás třídenní pobyt s příjemnými lázeňskými procedurami.
4denní lázeňský pobyt zahrnuje: 3x přenocování s polopenzí a 7 atraktivních relaxačních lázeňských procedur.
4 denní relaxační pobyt s polopenzí, který Vás prohřeje lávovými kameny, klasická masáž nohou, koupel nohou s akupresurou a další procedury, uleví Vašim bolestem nohou.
5 dní nekončící relaxace s procedurami, které vás zahřejí na těle i na duši. Příjemné a klidné prostředí Šumavských lázní je pro dokonalý odpočinek jako stvořené.
5 denní pobyt zahrnuje: 4x přenocování s polopenzí, lázeňské koupele, zábaly, speleoterapii a další procedury.
Ramena a záda jsou v dnešní době jednou z nejvíce zatěžovaných částí těla, proto jsme pro vás připravili pobyt s kombinací procedur zacílenou právě na tyto partie pro úlevu od ztuhlosti a bolesti
Připravili jsme pro vás vyváženou skladbu lázeňských procedur pro zmírnění projevů celulitidy a uvolnění těla a mysli. Oddejte se uvolňujícím koupelím, zábalům a masážím v kombinaci se zemskou energií a čistou šumavskou přírodou.
Ideální dárek pro Vaše rodiče i prarodiče k odpočinku, procházkám a načerpání nových sil v Šumavských byliných lázních.
Zapomeňte na chvíli na každodenní starosti a stres a věnujte čas pouze sobě. Připravili jsme pro vás 6-ti denní pobyt s jedinečnou kombinací lázeňských procedur pro dokonalou očistu těla i duše.
Román Jana Otčenáška je právě v dnešní době aktuálním návodem jak utéct před stresem, shonem a nevlídností současného uspěchaného života. Stačí pouze porozumění, soucítění, trochu odvahy, hodně tolerance a každý z nás může mít svůj ráj, ale i tam občas zaprší.Tento román je součástí Vašeho lázeňského pobytu. Dovedete si představit jak jej čtete na lehátku v hotelovém parku?
Připravili jsme pro Vás týdenní pobyt v Šumavských lázních za velmi atraktivní cenu. Kombinace ideálních klimatických podmínek, aktivního pohybu, vody, přírodních produktů a nekončící relaxace, to je to pravé pro Vaši dovolenou.
7 denní pobyt zahrnuje: 6x přenocování s polopenzí (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr s tříchodového menu) a 7 druhů lázeňských procedur.
Týdenní pobyt nabízí dokonalý odpočinek v příjemném prostředí areálu Šumavských bylinných lázní. Aktivní pobyt na čerstvém horském vzduchu je ideálním spojením pro zmírnění napětí a stresu.
Na závěr roku jsme pro Vás připravili dárek v podobě těch nejoblíbenějších lázeňských procedur. Atraktivní zimní prohlídka hradu Kašperk a výhled z nádvoří na Šumavu Vás bude motivovat k uzavření nových předsevzetí na rok 2022. Užijte si bílou Šumavu.
Hotelové a lázeňské prostory nejsou bezbariérové. Do lázní vede delší jednoramenné schodiště, u koupelových van nedisponujeme zvedacím zařízením. Lázně jsou součástí PARKHOTELU, kde poskytujeme pod jednou střechou celou nabídku lázeňských procedur, včetně speleoterapie.